Kroužky

Zde se můžete seznámit s nabídkou kroužků, které naše základní škola pořádá pro své žáky ve školním roce 2018/2019.

Všechny naše kroužky začínají v měsíci říjnu a končí v měsíci květnu. V každém kroužku je omezený počet míst!

Stručný přehled kroužků:

Název Den Čas Vedoucí Cena Zaměření
Keramika Pondělí a úterý 13:45-15:15 Peštálová Lenka 1 700,-Kč/školní rok žáci 1. stupně
Keramika ŠD Pondělí 15:30-16:45 Kalová Jitka 1700,- Kč/školní rok děti ze ŠD, popř. ze školy
Taneční kroužek Úterý 14:00-15:00 Radmila Zilayová 800,- Kč /školní rok 1. stupeň
Sportovní kroužek "Malá liga" Úterý 13:30-14:30 Mgr. Miloslava Schwabová  800 Kč /školní rok Děti 2. - 4. roč.
Klub zábavné logiky Středa 15:30-16:45 Jitka Kalová, Blanka Chalupníková  zdarma  děti ze ŠD
Florbal Čtvrtek 15:30-16:45 Gábina Sklárčíková a Michaela Havířová zdarma děti ze ŠD

Stručný popis kroužků:

Keramika

V kroužku si osvojíte základní metody práce s keramickou hlínou, glazurami, engobami a sklem.

Keramika ŠD

Prostorová tvorba z keramické hlíny pro začátečníky i pokročilé. Děti se budou učit základním dovednostem práce s hlínou, seznámí se s nejrůznějšími druhy povrchových úprav a dekorování, možnosti kombinace s různými materiály. Klade se důraProstorová tvorba z keramické hlíny pro začátečníky i pokročilé. Děti se budou učit základním dovednostem práce s hlínou, seznámí se s nejrůznějšími druhy povrchových úprav a dekorování, možnosti kombinace s různými materiály. Klade se důraz na individuální ztvárnění představ.z na individuální ztvárnění představ.

Taneční kroužek

Kdo si tančí, nezlobí.....V tanečním kroužku se nejprve protáhneme, posílíme svaly celého těla a zaměříme se také na správné držení těla. V taneční části si vyzkoušíme zumbu, tance moderní, country, lidové i břišní. Společně se naučíme krátkou taneční sestavu.

Sportovní kroužek "Malá liga"

Pohybové hry, hry vybíjená, házená, teeball, streetball, pravidla, míčová technika, účast v soutěži Malé ligy, kompenzační cvičení. Děti se vydovádí.

Klub zábavné logiky

V rámci klubu děti seznámíme s pravidly deskových her (přiměřených jejich věku), kterým se budeme v průběhu roku věnovat. Dále budeme řešit různé rébusy, šifry a hlavolamy.