Vážení rodiče, kolegové, přátelé školy a žáci devátého ročníku,

Vyprodáno!

Děkujeme Vám za přízeň a těšime se na setkání na plese.

i letos pořádáme školní ples v Bystrckém společenském centru. Všechny akce, které tu zatím proběhly, ať už 30 let školy, loučení s deváťáky či loňský veleúspěšný první ročník byly velmi zdařilé. Věříme, že i za Vaší pomoci a podpory bude náš druhý školní ples opět nezapomenutelný a přinejmenším tak pohodový, jako ten minulý.

Tímto zvláštním vydáním plesového bulletinu bychom Vás chtěli informovat, kdy, kde a za jakých podmínek se plesu můžete zúčastnit, jak nám můžete při realizaci pomoci, aby to byla povedená akce, na kterou budeme opět všichni rádi vzpomínat.

Kdy?

2. března 2024 (sobota)

Kde?

SC Bystrc, ulice Odbojářská

V kolik?

Zahájení plesu v 19.00 hodin, ukončení ve 24.00 hodin

Vstupenky

Samotná vstupenka

Vstupenky jsou k zakoupení od 22. ledna na sekretariátě školy od 8.00 – 14.30 hodin osobně nebo po dětech (platba pouze v hotovosti). Vstupné pro osobu je 450 Kč. Pokud budete posílat děti, napište jim pro kolik osob, abychom Vás mohli usadit k jednomu stolu.  Na vstupence naleznete cenu a číslo stolu.

Vstupenka s večeří

Vstupenky s večeří budou pro osobu za 650 Kč. Nabízíme smažený řízek s bramborovým salátem. Tuto informaci budete mít i na vstupence.

Program

Všichni si určitě půjdeme hlavně zatančit a pobavit se s přáteli. K tanci nám bude opět hrát kapela Levou rukou band. Kdo neovládáte společenské tance, nenechte se odradit. Naše kapela umí všechny žánry a určitě si svůj styl najdete.  Taneční bloky se budeme snažit zpestřit vystoupením našich žáků či hostů. Nesmí chybět ani Šťastný klobouk, ze kterého může být vylosováno právě to vaše šťastné číslo.

Vaše pomoc

Touto cestou bychom vás chtěli požádat o případnou pomoc:

• využití vašich dobrých zkušeností s organizací
  • darování věcných cen do Šťastného klobouku (tombola)
  • zapojení se a nabídnutí vaší služby pro úspěšnou realizaci našeho plesu

Budeme rádi.

Dary do Šťastného klobouku můžete nosit na sekretariát v době prodeje vstupenek nebo po telefonické domluvě. Děkujeme.

Pokud budete potřebovat další informace nebo nám budete chtít nabídnout vaše služby, kontaktujte nás na tel. čísle pana zástupce Miroslava Dlapy 777 856 956

Těšíme se na Vás