Vážení rodiče, kolegové, přátelé školy a žáci devátého ročníku,

Vyprodáno!

Děkujeme Vám za přízeň a těšime se na setkání na plese.

letos se nám konečně podařilo realizovat dlouholetou myšlenku uspořádat školní ples v Bystrckém společenském centru. Všechny akce, které tu zatím proběhly, ať už 30 let školy, loučení s deváťáky, byly velmi zdařilé a věříme, že i za Vaší pomoci a podpory bude náš první školní ples nezapomenutelný.

Tímto zvláštním vydáním plesového bulletinu bychom Vás chtěli informovat, kdy, kde a za jakých podmínek se plesu můžete zúčastnit, jak nám můžete při realizaci pomoci, aby to byla povedená akce, na kterou budeme všichni rádi vzpomínat.

Kdy? 

25. března 2023 (sobota)

Kde? 

SC Bystrc, ulice Odbojářská

V kolik?

Zahájení plesu v 19.00 hodin, ukončení v 1.00 hodinu

Vstupenky

Samotná vstupenka

Vstupenky budou k zakoupení od 23. ledna na sekretariátě školy od 8.00 – 14.30 hodin osobně nebo po dětech (platba pouze v hotovosti). Vstupné pro osobu je 300 Kč. Pokud budete posílat děti, napište jim pro kolik osob, abychom Vás mohli usadit k jednomu stolu.  Na vstupence naleznete cenu a číslo stolu.

Vstupenka s večeří

Vstupenky s večeří budou pro osobu za 500 Kč. Nabízíme vepřový / kuřecí řízek s bramborovým salátem. Ke vstupence obdržíte ještě kupónek s označením K (kuřecí) nebo V (vepřový) řízek. Tuto informaci budete mít i na vstupence.

Program

Všichni si určitě půjdeme hlavně zatančit a pobavit se s přáteli. K tanci nám bude hrát kapela Levou rukou band. Kdo neovládáte společenské tance, nenechte se odradit. Naše kapela umí všechny žánry a určite si svůj styl najdete. Taneční bloky se budeme snažit zpestřit vystoupením našich žáků, hostů. Nesmí chybět ani Šťastný klobouk, ze kterého se může vytáhnout právě to vaše šťastné číslo.

Vaše pomoc

Touto cestou bychom vás chtěli požádat o případnou pomoc:

  • využití vašich dobrých zkušeností s organizací
  • darování věcné ceny do Šťastného klobouku (tombola)
  • zapojení se a nabídnutí vaší služby pro úspěšnou realizaci našeho prvního plesu

Budeme rádi.

Dary do Šťastného klobouku můžete nosit na sekretariát v době prodeje vstupenek nebo po telefonické domluvě. Děkujeme

Pokud budete potřebovat další informace nebo nám budete chtít nabídnout vaše služby, kontaktujte nás na tel. čísle pana zástupce Miroslava Dlapy 777 856 956.

Těšíme se na Vás