Výsledky sportovních soutěží 2011 - 2012

Městské finále Poháru rozhlasu v atletice

se konalo na atletickém stadiónu VUT Pod palackého vrchem 16. 5. 2012 a naše škola byla spolupořadatelem. Ve velmi studeném a větrném počasí jsme opět uspěli. Mladší dívky a starší hoši byli celkově druzí a mladší hoši dokonce zvítězili. Přestože do krajského finále, které se koná v úterý 22. 5. v Břeclavi, postupují jen vítězové, odjíždíme nakonec i se staršími hochy. Vítězná škola ZŠ Masarova z Líšně se nemůže zůčastnit krajského finále z organizačních důvodů, takže místo přenechala nám, jako druhému v pořadí.

Výsledky jednotlivců ve všech disciplínách

Konečné pořadí družstev - starší dívky, starší hoši, mladší dívky, mladší hoši

Obvodní kolo Poháru rozhlasu v atletice

Ve dnech 10. a 11. května jsme na našem hřišti pořádali obvodní kolo a i zde byla družstva naší školy velmi úspěšná. Ve všech čtyřech kategoriích jsme postoupili do městského finále.

Výsledky staršího žactva včetně konečného pořadí družstev

Výsledky mladších dívek včetně konečného pořadí družstev

Výsledky mladších hochů včetně konečného pořadí družstev

Městské finále atletického čtyřboje ZŠ a VG

Tak jako vloni i letos byla naše škole spolupořadatelem této prestižní soutěže. Za pěkného počasí jsme byli svědkem výborných výkonů a hlavně postupu našich starších hochů do krajského finále v Břeclavi, které se koná v pátek 1. 6. 2012.

Konečné pořadí družstev

Konečné pořadí jednotlivců

Vánoční laťka školy 2011

Tradiční soutěž ve skoku vysokém se konala ve čtvrtek 22. 12. 2011. Mohli jsme vidět velmi kvalitní výkony ozdobené novým rekordem v kategorii mladších dívek, o který se postarala Nicola Hájková ze 6.B výkonem 143 cm. Překonala tak o 3 cm starý rekord Vánoční laťky. Třináctého ročníku této tradiční školní soutěže se zúčastnilo 50 žáků a žákyň za hudebního doprovodu DJ Discodrivera.

Podívejte se na výsledky (formát xls.)