Tábor Želetavka

Letní dětský tábor Želetavka

24. ročník stanového tábora je před námi

Také v letošním roce o letních prázdninách pořádá Tenisová školička MD TENNIS, která působí na naší škole již od roku 1995, letní dětský tábor v krásném údolí říčky Želetavky v oblasti Vranovské přehrady.

Letošní 24. ročník se bude konat od 28. 7. do 4. 8. 2018.

Většina vedoucích budou opět zkušení pedagogové z naší školy. Hlavním vedoucím tábora je zástupce ředitele naší školy Mgr. Miroslav Dlapa - též majitel soukromé tenisové školičky TŠ MD TENNIS.

O tento tábor je vždy veliký zájem, o čemž svědčí i to, že v současnosti již bohužel pro naplnění kapacity tábora nemůžeme další zájemce přijímat. Neposílejte nám proto další přhlášky, děkujeme za pochopení.

TÁBOR JE JIŽ ZCELA ZAPLNĚN!

V případě, že nám dojde přihláška, kterou již nebudeme moci akceptovat, budete o tom vyrozuměni mailovou zprávou.

Mgr. Miroslav Dlapa - hlavní vedoucí

Dokumenty ke stažení:

Přihláška na tábor

Pokyny k táboru

Prohlášení o bezinfekčnosti (vyplňuje zák. zástupce)

Lékařské potvrzení o způsobilosti k účasti