ŠD-6

Časový plán aktivit:

  12:35-13:45 13:45-15:00 15:00-15:30 15:30-16:45
Po

 -

oběd

činnost v odd., vycházka

 hry, svačinka, úklid

odd.spojeno s odd. 5  

 

Út

 -

 

oběd

činnost v odd., vycházka

hry, svačinka, úklid

odd.spojeno s odd. 5

 

St

-

oběd 

činnost v odd. vycházka

hry, svačinka, úklid

odd.spojeno s odd. 5 

 

Čt

-

oběd

činnost v odd., vycházka

hry, svačinka, úklid

odd.spojeno s odd. 5

 

 

-

 

oběd

činnost v odd., vycházka

hry, svačinka, úklid odd.spojeno s odd. 5

 

 

 

Vychovatelka: Kristýna Pížová
   

Informace pro rodiče:

 

Začátek školy:

  1. Omluvenky – na WEBu školy (http://www.zslastuvkova.cz/dokumenty) jsou uvedeny vzory omluvenek Oznámení o nepřítomnosti ve ŠD a Oznámení o dřívějším odchodu ze ŠD. V případě, že dítě po vyučování nejde do školní družiny, rodiče vyplní omluvenku, kterou dítě předá třídní učitelce. Nepsat do deníčku! Opsat na zvláštní papír nebo vyplnit originál.
  2. Vyzvedávání –vyzvednout dítě ze školní družiny mohou pouze zákonní zástupci a dále osoby, které jsou uvedeny v zápisním lístku (ZL).  Zvoňte na oddělení svého dítěte, po 15:30 hod. na odd.č.5
  3. Převlečení- v jednotlivých odděleních ŠD mají děti box, do kterého si mohou uložit náhradní oblečení na ven nebo do kroužků. Je nutné vše podepsat.
  4. Deníčky – prosíme o sešit A5(tenký) na družinový deníček. Pokud nám napíšete vzkaz, prosíme, aby dítě o tom vědělo a samo deníček své vychovatelce doneslo k nahlédnutí. Není v našich kapacitách prohlížet denně 30 deníčků.
  5. Alergie-pokud má Vaše dítě alergii, prosíme doplnit do ZL, včetně reakce a ošetření.
  6. Vycházky – od 13:45 do 15:00 hodin chodíme ze školní družinkou ven. V této době nelze děti vyzvedávat!
  7. Papírové kapesníky  - předat vychovatelce ve svém oddělení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROSINEC

 

Ve středu dne 18. 12. budeme mít vánoční besídku, mezi 14:00 - 15: 00 hodin. V této době prosím děti prosím nevyzvedávejte. Děkuji a přeji krásné vánoční svátky a všechno nejlepší do nového roku :-). 

 

Ve středu dne 4.12. mezi  14 – 15 hodinou budeme mít s dětmi v oddělení Mikulášskou besídku, děti si mohou přinést masky. Mezi  14-15 hodinou prosím nezvoňte, děkuji.  Děti čeká zábava a hry :-)

 

Ve středu dne 11.12. mezi  14 – 15 hodinou budeme mít v oddělení Vánoční dílničku, prosím, aby si děti na tento den přinesly sklenici – velikost od okurek, prosím bez etiket, děkuji.

 

 

LISTOPAD

 

V úterý 26.11. půjdeme s dětmi do knihovny. Odchod od školy v 13:50 hod, návrat v 15:00 hod. Prosím, v této době děti nevyzvedávejte. Prosím, ať mají děti u sebe průkazku, pokud ji mají vyřízenou, a knihy na vrácení. Do knihovny budeme chodit cca 1x mesíčně. Děkuji :-)

 

Prosím rodiče, aby dětem dávali teplejší oblečení na ven dle vlastního uvážení (rukavice, čepice), děkuji, Schubertová

 

 

ŘÍJEN 

Prosíme rodiče, aby dětem podepsali veškeré oblečení a boty, děkuji, Schubertová

 

V úterý 22.10. půjdeme s dětmi do knihovny. Odchod od školy v 13:50 hod, návrat v 15:00 hod. Prosím, v této době děti nevyzvedávejte. Prosím, ať mají děti u sebe průkazku, pokud ji mají vyřízenou. Do knihovny budeme chodit cca 1x mesíčně.

Děkuji :-)