ŠD-3

Florbal Gullivers

Vychovatelka: Gabriela Sklárčíková

Informace pro rodiče:

Vycházky probíhají denně v čase 13.45 - 15.00 hod., v této době, prosím, nevyzvedávejte děti. Ve čtvrtek delší vycházka do 15.15hod.

*****************************

Prosím o pořízení deníčku do ŠD dětem a o zaslání balení papírových kapesníčků. Děkuji

Listopad:

14.11. Bublinová show v družině

Ve středu od 14:30 do 15:10 hod. se mohou děti podívat na bublinovou show, kterou si pro nás připravil spolužák z vyššího ročníku. Budeme vybírat 5,- Kč na drobný dárek. Bublinová show bude probíhat v našem oddělení,tak si prosím tento den při vyzvedávání děti zvoňte na oddělení č.1 Děkuji

Říjen: zahájení docházky do KJM

Čtvrtek 4.10. : 14.00-15,15hod. návštěva KJM - ve čtvrtek půjdeme s dětmi poprvé do knihovny v Bystrci, pokud děti mají knížky na vrácení a kartičky at si je tedy donesou. Do knihovny budeme chodit pravidelně vždy první čtvrtek v měsíci.

Záři:

Čtvrtek 20.9. - divadelní představení "O selce Lakomce", uskuteční se v odd.č.5 v době od 13,45-14,45hod. Informace mají děti vlepeny v deníčku ŠD. Představení je pouze pro děti 1,a 2.ročníku.

Začátek školy:

1. Omluvenky – na WEBu školy (http://www.zslastuvkova.cz/dokumenty) jsou uvedeny vzory omluvenek Oznámení o nepřítomnosti ve ŠD a Oznámení o dřívějším odchodu ze ŠD. V případě, že dítě po vyučování nejde do školní družiny, rodiče vyplní omluvenku, kterou dítě předá třídní učitelce. Nepsat do deníčku! Opsat na zvláštní papír nebo vyplnit originál.
  2. Vyzvedávání –vyzvednout dítě ze školní družiny mohou pouze zákonní zástupci a dále osoby, které jsou uvedeny v zápisním lístku (ZL).  Zvoňte na oddělení svého dítěte, pokud se nedozvoníte, zkuste oddělení č. 1, kde jsou letos také druháčci.
  3. Převlečení- v jednotlivých odděleních ŠD mají děti box, do kterého si mohou uložit náhradní oblečení na ven nebo do kroužků. Je nutné vše podepsat.
  4. Deníčky – prosíme o sešit A5 (tenký) na družinový deníček. Pokud nám napíšete vzkaz, prosíme, aby dítě o tom vědělo a samo deníček své vychovatelce doneslo k nahlédnutí. Není v našich kapacitách prohlížet denně 30 deníčků.
  5. Alergie-pokud má Vaše dítě alergii, prosíme doplnit do ZL, včetně reakce a ošetření.
  6. Vycházky – od 13:45 do 15:00 hodin chodíme ze školní družinkou ven. V této době nelze děti vyzvedávat!
  7. Papírové kapesníky  - předat vychovatelce ve svém oddělení