ŠD 2

oběd

Vychovatelka: Kristýna Měřičková

Informace pro rodič

Vycházky probíhají denně v čase 13.45 - 15.00 hod., v této době, prosím, nevyzvedávejte děti.

*****************************

PROSINEC

18.12.  Vánoční posezení 13,45 – 15,15

Ve středu si s dětmi uděláme vánoční posezení u stromečku. Budeme zpívat koledy, vyprávět si o Vánocích, o tradicích které jsou s nimi spojeny. Uvaříme si čaj a ochutnáme vánoční cukroví. Prosím, aby si děti donesly hrníček a pokud pomáhaly s pečením, tak pár kousků na vzájemné ochutnání.

PŘEJI VÁM KRÁSNÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ VÁNOČNÍCH A DO NOVÉHO ROKU MNOHO ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ LÁSKY A BOŽÍHO POŽEHNÁNÍ.

S pozdravem, Kristýna M.

9. 12-13. 12 Vánoční dílničky

Tento týden se naše oddělení promění ve vánoční dílničky,

s dětmi si vyrobíme vánoční „překvapení“

a vánoční ozdobu na stromeček.

ve čtvrtek 5.12. si v drižince uděláme "čertovskou" S hrami a úkoly pro děti. Pokud děti budou chtít, můžou si donést masku čertíka, anděla nebo Mikuláše na společné rejdění :).

LISTOPAD

ve středu 23.11. Půjdeme s dětmi do knihovny Jiřího Mahena. V době vycházky od 14:00-15:00. Prosím kartičky a pytlíky na knížky s sebou.

Vážení rodiče, prosím dejte dětem starší oblečení na ven. Děkuji.

Začátek školy:

1. Omluvenky – na WEBu školy (http://www.zslastuvkova.cz/dokumenty) jsou uvedeny vzory omluvenek Oznámení o nepřítomnosti ve ŠD a Oznámení o dřívějším odchodu ze ŠD. V případě, že dítě po vyučování nejde do školní družiny, rodiče vyplní omluvenku, kterou dítě předá třídní učitelce. Nepsat do deníčku! Opsat na zvláštní papír nebo vyplnit originál.
  2. Vyzvedávání –vyzvednout dítě ze školní družiny mohou pouze zákonní zástupci a dále osoby, které jsou uvedeny v zápisním lístku (ZL).  Zvoňte na oddělení svého dítěte, pokud se nedozvoníte, zkuste další z oddělení, kde jsou letos prvňáčci, a to ve 4. a 5. odd.
  3. Převlečení- v jednotlivých odděleních ŠD mají děti box, do kterého si mohou uložit náhradní oblečení na ven nebo do kroužků. Je nutné vše podepsat.
  4. Deníčky – prosíme o sešit A5 (tenký) na družinový deníček. Pokud nám napíšete vzkaz, prosíme, aby dítě o tom vědělo a samo deníček své vychovatelce doneslo k nahlédnutí. Není v našich kapacitách prohlížet denně 30 deníčků.
  5. Alergie-pokud má Vaše dítě alergii, prosíme doplnit do ZL, včetně reakce a ošetření.
  6. Vycházky – od 13:45 do 15:00 hodin chodíme ze školní družinkou ven. V této době nelze děti vyzvedávat!
  7. Papírové kapesníky  - předat vychovatelce ve svém oddělení

.