ŠD 2

Čiba 13:35-14:25

Vychovatelka: Kristýna Měřičková

Informace pro rodič

Vycházky probíhají denně v čase 13.45 - 15.00 hod., v této době, prosím, nevyzvedávejte děti.

*****************************

Dobrý den,

prosím, dejte dětem do družiny vhodné převlečení na ven. Ve třídě máme sušák, po venku vše dosušíme. Zvažte i náhradní ponožky a případně i rukavice. Děkuji

Prosinec:

20 .12. čtvrtek – Vánoční posezení - v době od 13:30 do 15:15 hod. S dětmi si zazpíváme koledy, popovídáme si o tradicích a o tom, jak se Vánoce slaví v jiných zemích. Cukroví a drobné občerstvení vítáno.  Prosím o plastový hrníček na čaj, který dětem uvařím.

5.12. středa - Čertovský rej -od 13.30 do 14.30. Maska čerta, Anděla nebo Mikuláše vítána :)

Listopad:

14.11. středa - tento den se mohou děti naší družiny podívat na opravdu zajímavou bublinovou show, kterou si pro nás připravil spolužák z vyššího ročníku. Představení bude v době od 13:50 do 14:30 hodin a budeme vybírat  5,- Kč na drobný dárek.

16.11. pátek - nabízíme Vašim dětem besedu o vodících psech, děti se dozví jak probíhá výcvik těchto psů a jaká je spolupráce mezi nevidomým člověkem a psem. Info v deníčku.

Říjen:

17.10. středa - PASOVÁNÍ NA ČTENÁŘE - ve středu jdeme s dětmi do knihovny na PASOVÁNÍ. Návrat cca do 15:15 hod.

Začátek školy:

1. Omluvenky – na WEBu školy (http://www.zslastuvkova.cz/dokumenty) jsou uvedeny vzory omluvenek Oznámení o nepřítomnosti ve ŠD a Oznámení o dřívějším odchodu ze ŠD. V případě, že dítě po vyučování nejde do školní družiny, rodiče vyplní omluvenku, kterou dítě předá třídní učitelce. Nepsat do deníčku! Opsat na zvláštní papír nebo vyplnit originál.
  2. Vyzvedávání –vyzvednout dítě ze školní družiny mohou pouze zákonní zástupci a dále osoby, které jsou uvedeny v zápisním lístku (ZL).  Zvoňte na oddělení svého dítěte, pokud se nedozvoníte, zkuste další z oddělení, kde jsou letos prvňáčci, a to ve 4. a 5. odd.
  3. Převlečení- v jednotlivých odděleních ŠD mají děti box, do kterého si mohou uložit náhradní oblečení na ven nebo do kroužků. Je nutné vše podepsat.
  4. Deníčky – prosíme o sešit A5 (tenký) na družinový deníček. Pokud nám napíšete vzkaz, prosíme, aby dítě o tom vědělo a samo deníček své vychovatelce doneslo k nahlédnutí. Není v našich kapacitách prohlížet denně 30 deníčků.
  5. Alergie-pokud má Vaše dítě alergii, prosíme doplnit do ZL, včetně reakce a ošetření.
  6. Vycházky – od 13:45 do 15:00 hodin chodíme ze školní družinkou ven. V této době nelze děti vyzvedávat!
  7. Papírové kapesníky  - předat vychovatelce ve svém oddělení

.