3 Červen 2011 09:21

Vystoupení na přehradě

První červen je pro každého z nás spojen s oslavou Dne dětí. Pro žáky naší školy bylo toto datum spojeno také s vystoupením na Přístavišti. Na Přehradě se každoročně konají přehlídky ohňostrojů z celé Evropy. Pro zpestření čekání na soutěžní ohňostroj jsme pro diváky připravili taneční vystoupení.

Velmi jsem se všichni těšili, ale dělalo nám starosti počasí. Meteorologové předvídali bouřky a déšť.. K našemu zděšení jim předpověď vyšla. Na rozdíl od ZŠ Vejrostova a taneční skupiny EFEKT DANCE nás však počasí neodradilo a nenechali jsme diváky „ na holičkách“.

Žáci sedmých a osmých tříd předvedli svižné country tance, které roztleskaly diváky. Po nich předvedli žáci I.B  nezapomenutelné vystoupení pod názvem Hejkal. Bylo velmi milé a všichni byli nadšeni, jak šikovné děti jsou.

Závěr vystoupení naší školy patřil tolik oblíbené Zumbě. Děvčata druhého stupně a jeden statečný osmák doslova zazářily na pódiu. To se rozvlnilo v rytmu zumby. Déšť nedéšť, všichni diváci se vlnili také. Pro velký úspěch museli žáci přidávat.

I přes nepřízeň počasí jsme dokázali, že jsme spolehliví a radnice se na nás může spolehnout..

Všichni máme dobrý pocit.

Mgr. H. Drmotová a Mgr. R. Zilayová

Novinka je zařazena v kategoriích: