26 Květen 2014 17:51

Výsledky sportovních soutěží

V sekci sportovní soutěže přibyly výsledky posledních závodů. Naše škola v nich byla opět velmi úspěšná. Vždyť družstvo starších hochů bude bojovat v republikovém finále Poháru rozhlasu v atletice o příčky nejvyšší. A našlápnuto na republikové finále mají hoši také v atletickém čtyřboji - musí však uspět v krajském kole v úterý 27. 5., které se koná v Břeclavi.

Republikové finále Poháru rozhlasu se letos koná v Plzni v úterý 3. 6. 2014.

Všichni členové družstva dostanou písemné informace k cestě do Plzně. Pojedeme objednaným autobusem spolu s družstvy z Břeclavi a z CMcZŠ Lerchova již v pondělí 2. 6. Sraz všech závodníků je na parkovišti v Komárově (naproti smyčky tramvaje) ve 14:00 hodin. Ubytování zajišťuje pořadatel včetně večeře, snídaně a balíčku na zpáteční cestu. Vracíme se ve večerních hodinách v úterý po závodech. Všichni členové družstva pravděpodobně pondělní výuku absolvují, ale zkrácenou do 10:00 h. Poté se vrátí domů pro zavazadlo a setkají se na srazu v Komárově. Pokud někdo do školy nepůjde, musí mít předem omluvenku od rodičů.

Nominovaní závodníci: Stráský Vilém, Stráský Michal, Strýček Pavel, Sadílek David, Lorenz Filip, Krejčíř Dominik, Rychlý David, Lampír Adam, Bílý Jiří, Ostřížek Jan a cestující náhradník Lahoda Jan. Doprovod zajišťuje Mgr. Miroslav Dlapa.