2 Prosinec 2014 08:14

Ředitelské volno

Upozorňujeme rodiče i žáky, že na pondělí a úterý 15. a 16. prosince vyhlásil ŘŠ ředitelské volno pro žáky celého 2. stupně. Žákům bylo toto rozhodnutí předáno písemně - rodiče žádáme o vyplnění návratky na tomto písemném rozhodnutí a o její zaslání zpět do školy.

Znovu upozorňujeme, že volno se týká pouze výuky na 2. stupni. Je vyhlášeno z důvodu instalace dlouho očekávaných šatních skříněk.

1. stupeň se učí beze změn, stejně jako zůstává beze změn i provoz školní družiny. V provozu je také školní stravování s jedinou změnou - žáci a žákyně 2. stupně, kteří si na dny ředitelského volna obědy neodhlásí budou mít z organizačních důvodů přístup do jídelny na oběd pouze v čase od 13:30 do 14:00 hodin.

Děkujeme za pochopení.

Vedení ZŠ

Rozhodnutí o ředitelském volnu - ke stažení