Novinka

6 Leden 2019 20:36

LVK Dolní Morava - 2. stupeň

6. den LVK - pátek 11. 1. 2019 (poslední den)

Čekal nás závod jednotlivců ve slalomu. Jako branky nám posloužily naše hůlky a trať dlouhá asi 150 m byla uzpůsobena tak, aby ji zdolali všichni. Nakonec zvítězili Áďa Nippertová a Ondra Soják. Výsledky obou kategorií a celkové pořadí uveřejníme na webu školy v sekci soutěží. Po obědě jsme vyhlásili výsledky a rozdali diplomy a začali se balit apřipravovat k zítřejšímu odjezdu. Večer nás čeká závěrečná diskotéka. Týden se nám určitě vydařil, ale přesto se už těšíme domů.

 

5. den LVK - čtvrtek 10. 1. 2019

I dnešní den byl ve znamení mlhavého počasí, kda se teploty naštěstí pohybovaly kolem bodu mrazu. Využili jsme volných sjezdovek v poledním čase a dále se pořádně zdokonalovali, abychom se zítra vypořádali se závodem ve slalomu. Posunutý čas obědu nám vyhovoval a navíc nás čekal k jídlu kuřecí řízek s bramborovou kaší. Večerní program zajistilo družstvo číslo 4, které si připravilo soutěž v pantomimě.

 

4. den LVK - středa 9. 1. 2019:

Uplynul další den a my si vyzkoušeli výcvik prodloužený přes poledne. Odpoledne jsme v rámci odpočinku zažili pořádnou koulovačku za naším Horským hotelem. A že jsme si to pořádně užili! Večer připravilo program 3. družstvo na téma astrofyzika. Na zítřek máme domluven pozdní oběd, protože se nám polední lyžování velmi zamlouvalo. Na svahu nebyl nikdo kromě nás, takže jsme jej měli pouze pro sebe. Sportu zdar a lyžování zvlášť.

 

3. den LVK - úterý 8. 1. 2019:

Z dnešního dne vám žádnou fotku neposíláme, protože při neustálém sněžení bychom žádnou pěknou nenašli. Teplota vzduchu byla naštěstí kolem nuly, takže žádné problémy s možným prochlazením jsme nemuseli řešit. Čtverečka udělala další velké pokroky a všichni již krásně sjíždí sjezdovku U slona. Ostatní skupiny si užily i sjezdovky ostatní, i když kvůli nepříznivému počasí jen krátce. Pokračujeme stále bez zranění a to je to nejdůležitější.

 

2. den LVK - pondělí, 7. 1. 2019:

Dnešek už byl vyloženě výcvikový. Všechna družstva se pilně snažila a velkým úspěchem se mohou pyšnit zejména členové 4. družstva, když všichni začali zvládat výjezd na kotvě. Počasí bylo vcelku dobré, nesněžilo, ale bylo stále mlhavo. Večerní program obstaralo družstvo č. 1, zejména Ondra a Kuba, a stál za to. Všem se připravená soutěž moc líbila. Všechny do Brna moc zdravíme a vzkazujeme, že jsme zdraví a bez zranění. Jako bonus posíláme první fotku z nejvýše položené sjezdovky v této lokalitě.

 

 

1. den LVK - neděle, 6. 1. 2019:

Zdravíme z Dolní Moravy, dojeli jsme v pořádku a máme za sebou už i první jízdu ze svahu. Ta také rozhodla o prvotním rozřazení do družstev. Samozřejmě, že s přesuny se postupně počítá. Sluníčko jsme neviděli a zatím podle předpovědi ani neuvidíme. To nám ale nevadí, protože se těšíme na zítřejší zdokonalování se našeho lyžařského umění. O dalším dění vás budeme průběžně informovat.