31 Březen 2015 14:20

LTV v ČT, 4. setkání

Dne 31. 3. 2015 se vybraná skupina LTV zúčastnila akce „Televize v televizi“, kterou pořádala Česká televize. Toto již čtvrté setkání bylo zaměřeno na sportovní zpravodajství. Hned na místě, v budově ČT na Kavčích horách v Praze, nás přivítal generální ředitel ČT Petr Dvořák. Po jeho uvítání se slova ujal ředitel ČT Sport Jiří Ponikelský. Na tento proud vzácných osobností navázal i editor Miroslav Langer, který okomentoval a vytknul chyby ve sportovních reportážích, které měly všechny školní televize vytvořit, aby se mohly srazu zúčastnit. To už se ale určitě všichni těšili na VIP přednášku Jana Smetany, moderátora pořadu Branky body vteřiny. Potom jsme se rozdělili do skupin a šli jsme na workshopy, kde se každý něco dozvěděl z určitého oboru. Ve vlaku cestou domů jsme si všechno povykládali.