8 Červen 2015 07:49

Dřívější ukončení šk. roku

Vzhledem k rozsáhlé rekonstrukci sociálních zařízení na škole, která bude časově náročná, rozhodl se ŘŠ (v souladu se zákonem) k vyhlášení ředitelského volna na dny 25., 26., 29. a 30. června. Znamená to tedy, že školní rok bude letos ukončen ve středu 24. 6. 2015, kdy bude žákům slavnostně vydáno vysvědčení za školní rok 2014/2015.

Všem žákům školy bylo toto rozhodnutí pro rodiče předáno písemně s návratkou. Prosíme rodiče, aby tuto návratku vyplnili a obratem poslali zpět do školy.

Zároveň s tímto rozhodnutím ředitel školy vydal i informaci k provozu školní družiny (byla žákům též předána pro rodiče písemně). Ta bude pro děti otevřena v omezeném režimu ve čtvrtek 25. 6. a v pátek 26. 6. Od pondělka 29. 6. již bude ŠD uzavřena.

Děkujeme za pochopení.

Rozhodnutí ředitele školy o uzavření školy - ke stažení.