5 Červen 2014 23:31

Dotazník k el. ŽK

Vzhledem k tomu, že uvažujeme od příštího školního roku o zavedení elektronické formy žákovské knížky pro děti 2. stupně, byli bychom rádi, kdybyste vy, rodiče dětí současných 5. až 8. tříd, vyplnili velmi krátký dotazník. Jde o váš pohled na zavedení této ŽK a zjištění vaší přístupnosti do ní. Vyplnění vám nezabere více než 5 minut. O dotazníku jste byli či budete písemně informováni panem ředitelem dopisem, který děti dostanou v průběhu čtvrtka (5. 6.) až pondělka (9. 6.).

K dotazníku se dostanete kliknutím na odkaz dotazník k elektronické ŽK.

Prosíme o jeho vyplnění ještě do třídních schůzek, které se konají ve většině tříd ve čtvrtek 12. 6. od 17 hodin. Sledujte však prosím informace vašeho třídního učitele, který si vás může na závěrečnou třídní schůzku pozvat na jiný den a do prostředí mimo školu (což bude možná pro většinu z vás příjemnějším setkáním na závěr školního roku).

Velmi vám děkujeme za spolupráci.