30 Listopad 2010

Bobřík informatiky 2010

Během listopadu proběhl třetí ročník soutěže Bobřík informatiky. Jedná se o informatickou soutěž pro žáky základních a středních škol. Letošního ročníku se zúčastnilo 14 867 žáků a studentů ze 176 škol z celé republiky. Soutěží se ve čtyřech kategoriích: Benjamin, Kadet, Junior a Senior. Žáci navštěvující základní školu spadají do prvních dvou kategorií. Na naší škole v kategorii Benjamin (6. a 7. třída) soutěžili 104 žáci a v kategorii Kadet (8. a 9. třída) 83 žáci.

Úspěšnými řešiteli se pak stalo v kategorii Benjamin 19 žáků v následujícím pořadí:

Radek Jančík (7.A), Romana Fraňková (6.A), Filip Lorenz (6.B), Martin Bahynka (7.A), Vendula Jemelíková (6.A), Alexandra Klodnerová (7.A), Ondřej Lanžhotský (7.A), Michal Němeček (5.A), Martin Čapek (7.A), Michal Hyspecký (7.A), Dalibor Jirda (7.A), Jan Herbst (6.B), Kateřina Kadlecová (7.B), Lenka Blahynková (7.A), Tomáš Kunc (7.A) David Holas (6.B), Sára Minksová (7.A), František Šidla (6.B) a Nikola Murinová (7.B).

Úspěšnými řešiteli v kategorii Kadet bylo 12 žáků v následujícím pořadí:

Radek Schulla (8.A), Michaela Petráková (9.A), Dominik Červinka (8.A), Jakub Kamenický (8.A), Angelika Šventková (9.S), Denisa Marková (9.A), Ivo Langer (9.A), Lucie Kubešová (8.A), Eliška Ovčáčková (8.A), Lucie Kebková (9.A), Roman Filipovič (8.A) a Tomáš Hamr (8.A).

Všem úspěšným řešitelům GRATULUJEME!