24 Leden 2018 08:40

Bobřík 2017 - výsledky

V letošním školním roce se konal již 10. ročník soutěže Bobřík informatiky. Soutěž byla určena žákům 4.-9. tříd základních škol a studentům středních škol. Na naší škole byli soutěžící rozděleni do kategorií:
Mini, Benjamin, Kadet (odkazy na výsledkové listiny).

Úlohy, které soutěžící řeší, se liší svou náročností, zaměřením a způsobem řešení. Minulé ročníky nabízely tyto oblasti:
- informační technologie v každodenním životě
- programování a algoritmizace
- porozumění informacím
- řešení problémů, logika
- praktické a technické otázky

Na naší škole se letos soutěže zúčastnilo 373 žáků. Školním koordinátorem soutěže Bobřík informatiky byl pan učitel Martin Staníček. Děkujeme všem žáků, že k soutěži přistoupili zodpovědně.

Pokud jste zapomněli svůj kód, kontaktujte koordinátora soutěže.

Každý žák si může zjistit umístění sám, stačí se přihlásit do prostředí iBobr (http://www.ibobr.cz/test/). V této části si také můžete vytisknout diplom soutěže a zobrazit správná řešení.