Mgr. Alena Sobková II. B

Úkoly pro nemocné žáky:

do 16.2.2018

ČJ - uč. s. 60, prac.s. - s.48, Čítanka - s. 84, Písanka - s. 15, M - s. 8, Geometrie - s. 71, PRV - s. 43 a prac.s. - s. 52

Úkoly do AJ najdete v levém sloupci - Učební materiály

Sobková

Akce objednané během školního roku 2017/18:

26.3. Bystrouška - Velikonoce

21.3. Zdraví dětem - akce ve škole

Aby děti neměly těžkou aktovku, budou si nechávat prac. s. z ČJ a PRV a Minutovky do M ve třídě. Po nemoci si pracovní sešity vezmou domů a dopíší si je, nebo je pošlu po kamarádovi.

Prosím obalit sešity - celkem 10 obalů.

Děkuji Sobková

Informace k plavání:

Výuka plavání (je povinná v rámci TV) bude probíhat v městských lázních Rašínova. Budeme jezdit školním autobusem. Ráno - sraz v šatně, odjezd v 8:10 hod, příjezd asi v 10:15 hod.

Aktovka : pouzdro, matematiku, přezůvky, sešit ŠD, čip.

Batůžek: plavky, ručník, tekuté mýdlo, hřeben, gumové boty k bazénu, koupací čepici (s nadepsaným jménem - viditelné při výuce), svačinu a pití.

Vážení rodiče,

prosím Vás o překontrolování správných údajů - žák, rodiče - v Bakalářích, kam se dostanete po přihlášení a zadání Vašeho hesla. Budu ráda, když mě upozorníte písemně na změnu nebo chybu.

Děkuji Sobková

Připomínám postup k přihlášení, např.:

bartlovav:tiger:zebra

žák:                            rodič:

login:  bartlovav           login:  xbartlovav

heslo: tiger                  heslo: zebra

Cvičení v tělocvičně:

• děvčata musí mít stažené vlasy do gumičky a nenosit velké náušnice